« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Polat: Terim'le görüşmedim

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, eski teknik direktörleri Fatih Terim ile bir araya geldiği haberlerini yalanlayarak, gelecek sezona ilişkin bütün planlamaların mevcut teknik heyet tarafından yapıldığını açıkladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Adnan Polat, sarı-kırmızılı kulübün internet sitesi aracılığıyla yaptığı açıklamada, bugün yayımlanan bazı medya organlarında eski teknik direktörleri Fatih Terim ile dün bir araya geldiklerinin yazıldığını vurgulayarak, şu ifadeleri kullandı:

“Öncelikle Sayın Fatih Terim ile futbolcumuz Sabri Sarıoğlu'nun düğün töreninden bu yana bir araya gelmediğimizi belirtmek isterim. Dolayısıyla söz konusu haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Ayrıca altını çizerek belirtmek isterim ki, futbol takımımızın 2010-2011 sezonuna ilişkin bütün planlamalar ve çalışmalar, teknik direktörümüz Frank Rijkaard, yardımcı hocamız Johan Neeskens ve teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Daha önce defalarca altını çizerek belirttiğim gibi, Galatasaray'ın geleceğine dair planlamalarımız uzun vadelidir.

Bu konuda herhangi bir spekülasyon üretilmesi çok anlamsızdır. Camiamızın ve spor kamuoyunun bu tip yanıltıcı haberlere itibar etmemesini diliyorum.”

Bunları da Beğenebilirsiniz