« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Polat: Serveti isteyen çok

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Galatasaray Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Ethem Tolga'yı ziyaret etti.

Kadir ÇETİNÇALI / İstanbul-DHA
SON GÜNCELLEME

Galatasaray Üniversitesi'nde düzenlenen şampiyonluk kutlamasında öğrencilerle de bir araya gelen Polat, Üniversite Bahçesi'ne Galatasaray marşı eşliğinde girdi. Polat, burada yaptığı konuşmada; şampiyonluğun en önemli mimarının Feldkamp olduğunu yineledi.

Kulüp ile üniversite arasındaki ilişkilerin daha da geliştirilmesi gerektiğini belirten Adnan Polat, yeni hazırlanan tüzüğe göre Galatasaray Universitelilerin de liseliler gibi istedikleri takdirde kulübe üye olmalarını sağlayacaklarını söyledi.

TURUNCU FORMA

Bir öğrencinin, "Bizim rengimiz Sarı-Kırmızı, neden turuncu forma giyeceğiz" sorusu üzerine Polat, "Bizden deplasmanlarda farklı renk giymemizi istiyorlar. Sarı ile kırmızının karışımından oluşan turuncuyu tercih ettik. Ama asıl olan o formanın üstündeki Galatasaray Armasıdır. Daha da önemlisi o formanın altındaki kalplerdeki Galatasaray ruhudur" deyince öğrenciler Polat'ı çılgınca alkışladılar.

Bu arada "Servet'e teklifler var mı? şeklindeki soruya da "Servet'i çok isteyen var. Gücü yeten gelip alsın" diye cevap veren Polat, öğrencilerden büyük beğeni topladı.

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz