Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Polat iyi çalıştı ama artık yoruldu

Galatasaray’da başkan Adnan Polat ile ters düşen ikinci başkan Mehmet Helvacı, bu konuda gelinen noktayı DHA’ya değerlendirdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Adnan Polat’ın artık yorulduğunu savunan Helvacı şunları kaydetti:
Aslında çok neden söylenebilir ama bu yönetimsel meselelerin dışarıda konuşulması anlamına gelir. O sebeple söylemeyeceğim. Fakat başkanın kendisi ifade etti.

Projeler bitti
Dedi ki, “Uykusuzdum, çok yorgundum, yorulmuştum o yüzden böyle şeyler yaptım.” Ben de onu söylüyorum. Başkan yoruldu. Ben başkanın az şey yaptığını söylemiyorum. Çok iş yaptı, beraber yaptık. Rahmetli Özhan Canaydın’ın başlattığı birçok projeyi sonuçlandırdık. Bu çok kolay birşey değildir.

Hataları görelim
Bu projeleri Özhan Canaydın’ın başlatmış olması bu işleri küçümsediğim anlamına gelmez. Bu işler bu dönemde yapılmıştır ve bunun şerefi de bu dönemde çalışan kişilere aittir. Ancak biraz da kendi yaptığımız hataları görmemiz lazım.

Hata, hatayı doğurur
Sayın başkan son dönemde büyük hatalar yapmıştır ve bundan sonra da yapma ihtimali çok yüksektir. Çünkü insanlar doğru yapmadığı zaman, hatalarını hatalarla düzeltmeye çalışırlar. Onlar da başka hatalara yol açar. Burada en doğru karar genel kurulla kucaklaşmaktır. Bu doğruyu yapmadığın müddetçe yaptığınız her şey günlük olarak doğru görülse bile uzun vadede hatadır. Hatalar, yeni hataları doğurur.”


Bunları da Beğenebilirsiniz