Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Polat: Görevimin başındayım

Türk Telekom Arena'nın açılışında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yapılan protesto sonrasında çok zor anlar yaşayan Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, sonrasında kendini sarı kırmızılı camianın içinde yaşanan iç çekişmelerde buldu.

KADİR ÇETİNÇALI - İSTANBUL / DHA
SON GÜNCELLEME

Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı İnan Kıraç'ın "yoruldu istifayı düşünebilir" şeklindeki yorumuna karşılık ise Adnan Polat, "Benim önceliğim Galatasaray'dır. Galatasaray'ın menfati neyi gerektiriyorsa onu yaparım. Ama şimdi istifayı gerektiren bir konu yok. Yaşanan olaylar tabiki hepimizi en fazla da beni üzdü. Başbakanımız bu stadın bitmesi için çok yardımlarda bulundu. Kendisinden bir kez daha özür diliyorum. Çok sayıda davetiye dağıttık. Sponsorlarımızın, Varyap İnşaat ve İstanbul Büyük Şehir Belediyemizin davetiye isteklerine karşılık verdik. Olayda provakasyon olduğu iddiaları bizim de kulağımıza geliyor. Emniyet teşkilatından ve yayıncı kuruluştan görüntüleri izledik. 200 ayrı kamera ile yapılan çekimleri tek tek izleyeceğiz ve suçluları mutlaka cezalandıracağız" dedi.

Adnan Polat, Türk Telekom Arena Stadı'ndaki eksikleklerin de yavaş yavaş tamamlanacağını belirtti ve henüz tamamlanmamış olan Aslanlı yola Galatasaray'ın bütün başkanları için bir anıt yaptıracaklarını da sözlerine ekledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler