Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Polat: Fener’in suçlamasını reddediyorum

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Fenerbahçe Kulübü’nün Ercan Saatçi ile Metin Özülkü arasında geçen konuşmaların yer aldığı görüntülerin internete sızması ile ilgili olarak yaptığı açıklamaya cevap verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Dün Galatasaray TV’ye konuşan Polat, “Galatasaray TV çalışanlarıyla ilgili suçlamayı kesinlikle reddediyorum. Zaten Galatasaray sitesinden yapılan açıklamada işin hukuksal boyutu da var. Konuyu şu an ben kapatmak istiyorum. Bizim bu dönemde de, geçtiğimiz 1.5 senede de Fenerbahçe Kulübü yle herhangi bir ihtilafımız olmadı. Farklı görüşlerde olduğumuz, farklı şekilde algıladığımız konular oldu tabi ki. Ama bir ihtilafımız, bir sürtüşmemiz olmadı. Dilerim bundan sonra da olmaz” dedi.
Polat, Diyarbakırspor Başkanı Çetin Sümer’in, takımını ligden çekmek istemesi konusunda da şunları söyledi:
“Başkana bir çağrıda bulunmak istiyorum;  Davalarında ve tepkilerinde haklı olmalarına rağmen yapmak istedikleri yöntemi yanlış buluyorum. Bu şekilde hareket ederek provokasyon yaratmak isteyenlere yardımcı oluyorlar farkında olamadan. Onun için kararlarından bir an önce dönmelerini ve sporu siyasetin dışında tutmak için gayret göstermemiz gerektiğini söylüyorum.”

F.Bahçe ne demişti?

“Ercan Saatçi ile Metin Özülkü arasındaki konuşmanın görüntüleri, FBTV’nin binasından hırsızlık yoluyla çıkarılmıştır. 2006’da FBTV’den ayrılarak GSTV’de göreve başlayan 4 kişilik ekipte şu isimler yer almaktadır: Hasan Tankaya, Selim Sırrı Bayer, Erdoğan Veis, Abdullah Ercan.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler