« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Polat: Arda 15 milyon euro eder

Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme rövanşında Çek Cumhuriyeti’nin Mlada Boleslav takımı ile karşılaşacak olan G.Saray, Prag'a vardı.Sarı kırmızılı kafile ile birlikte Prag'a giden Adnan Polat, "Diarra için kulübü ile anlaştık ama kendisi gelmek istemedi. Zaten şimdi de Real Madrıd’te. Arda ise 15 milyon euro eder" dedi.

DHA
SON GÜNCELLEME
Kafile ile birlikte Başkan Özhan Canaydın, Adnan Polat ve Fatih Gökşen de Prag’a giderken, Polat uçakta ön libero konusuna değinerek, "Diarra için kulübü ile anlaştık ama kendisi gelmek istemedi. Zaten şimdi de Real Madrıd’te. Arda ise 15 Milyon Euro eder" diye konuştu.

Adnan Polat, Gerets’in ısrarlı isteği için Dünya genelinde kaliteli ön liberolar ile görüştüklerini, bunlardan birinin Diarra olduğunu hatırlatarak "Biz ilk etapta kendisi ile görüştük. Sonra kulübü ile anlaşmaya vardık. 7 milyon euro istediler ve ödemeyi kabul ettik. Ancak Real Madrıd devreye girince, futbolcu bize gelmeyi tercih etmedi. yapacak bir şey yok. kesemize uygun biri olursa transfer yapabiliriz" ifadesini kullandı.

Avrupa’daki futbolcuların çok pahalı olduğuna da değinen Polat "Bizim Arda’ya yabancı bir isik taksak, 15 Milyon Euro eder" diyerek dikkatleri üzerine çekti.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler