"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Polat’a Yunan Damat

Galatasaray Başkanı Adnan Polat’ın kızı Eda Polat yuvadan uçuyor.

Geçtiğimiz yaz tatil için gittiği Mikonos’ta tanıştığı Yunan Dimitri Gkinosatis ile bir ilişkiye başlayan Eda Polat, çok geçmeden nikah masasına oturacak gibi görünüyor. Kulağıma gelenlere göre ilk kez Çırağan Sarayı’ndaki düğün töreninde el ele görüntülenen ikilinin aileleri de tanıştı. Ailelerin de tanışmasıyla sevgililer ellerini çabuk tutup bir an önce evlenmeyi planlıyor.

Yeni reklam

Kalbim Stik, tanıtım kampanyasında tercihini uyumlu ve mutlu birliktelikleriyle tanınan Çağla Şıkel-Emre Altuğ çiftinden yana kullandı. Çift, mutfakta birlikte geçirdikleri keyifli anların yer aldığı reklam filminin çekimleri sırasında çok eğlendiklerini söyledi.

Mine Hanım’ın zayıflama sırrı

Mine Kalpakçıoğlu, geçtiğimiz kış kayak kazasında diz bağlarını koparmıştı. Fizik tedavi uygulanan ve altı ay spor yapması yasaklanan Kalpakçıoğlu, hareketsizlikten dolayı biraz da kilo almıştı. Son zamanlarda moda olan radyo frekansı yöntemi,  Kalpakçıoğlu’nun imdadına yetişmiş. Formunu korumak için haftanın dört günü spor yapan Kalpakçıoğlu, iki gün de Kavacık ve Selamiçeşme’deki La Donna’da radyo frekansı yaptırıyormuş. Kalpakçıoğlu, bu sayede 6 kilo vererek eski formuna kavuşmuş.

Hamilelik kiloları gitti

VİP Turizm’in patronu Ceylan Pirinçcioğlu ve eşi Zuhal Hanım, iki ay önce erkek bebeklerini kucaklarına almıştı. Şule Cümbüş de aynı tarihlerde bebeğini dünyaya getirmişti. Henüz anneliklerinin ilk aylarında olan Zuhal Pirinçcioğlu ve Şule Cümbüş’ü İstanbul gecelerinde gördüm. Hamilelik kilolarından kısa zamanda kurtulan yeni anneler eski formlarına kavuşmuş görünüyordu.

Sinema keyfi

Tansu Çiller, önceki gün eşi Özer Çiller’le İstinye Park’taydı. Spor giyim tarzlarıyla dikkat çeken Çiller çifti, sinemaya girdikten sonra hızlı adımlarla alışveriş merkezinden uzaklaştı.


Yemek şöleni
Michelin yıldızlı Laroche Wine Restaurant-Bar’da şeflik görevine devam eden İsmail Yılmaz, Topaz Restoran’da yarından itibaren beş gün boyunca kendi geliştirdiği spesiyallerini İstanbul lezzet tutkunlarının beğenisine sunacak.

X