"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Plüton doğru harekete geçiyor

Uzunca bir aradan sonra doğru harekete geçmiş olan Plüton bugün Satürn’le oluşturacağı olumlu açıyla önümüzdeki iki hafta boyunca pek çok konuda olumlu adımlar atmamıza, önemli, ilişki veya girişimlerimizi güçlendirmemize yardımcı olacaktır.

Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

KOÇ
Bazı konularda fikir açıklamadan veya pozisyonunuzu almadan önce olayları her açıdan ele almanızda fayda var. Başladığınız işleri bitirmeniz ve verdiğiniz sözleri tutmanız gerekiyor olabilir.

BOĞA

Sevdiğiniz kişilerle özel planlar yapabilirsiniz. Tanışacağınız kişiler, göreceğiniz yerler ya da yeni yaşam tarzları sizi de yenileyebilir.

İKİZLER
Planlarınızı yürürlüğe koymanız gereken günlerdesiniz. Evinizde yapacağınız değişiklikler yaşam kalitenizi arttırmanıza da yardım edebilir. Ancak, bütçenizi aşma riskiniz var, dikkat!

YENGEÇ
Kendinizi iyi hissetmenizi ya da dış görünüşünüzü mükemmelleştirmenizi sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz. Romantik açıdan olumlu gelişmeler yaşanabilir.

ASLAN
Özel yaşamınız veya evinizle ilgili konulara daha hassas yaklaşmanız gerekiyor. Bazı konularda suçluluk hissedebilirsiniz. Sorumluluk ve görevleriniz özgürlüğünüzü kısıtlayabilir.

BAŞAK
Maddi yatırımlar yapma veya belli girişimlerde bulunma isteğinizin önüne geçemeyebilirsiniz. Ancak, öncelikle bütçe yapmanız gerekiyor. Maddi, hukuki ya da sağlığınızla ilgili konularda kontrolü ele almaya çalışan kişiler olabilir.

TERAZİ
Çok fazla bilgi paylaşmanız sorunlara neden olabilir. Talep ve istekleri dikkatle ele almalı ve dozunda karşılık vermelisiniz. Size yapmak istemediğiniz şeyler yaptırmaya ya da bazı konularda yükler bindirmeye çalışan kişiler olabilir.

AKREP
Yaratıcılığınızı besleyecek, ilham verici kişilerle vakit geçirmeli, bu türde yerleri ziyaret etmelisiniz. Kendinizde ya da hayatınızda fiziksel değişiklikler yapabilirsiniz.

YAY
Kısa ziyaret ya da yolculuklar söz konusu olabilir. Alışkanlıklarınızın ya da rutinin dışına çıkmanız hayatınızdaki eksik yerleri fark etmenizi ve değişiklik yapmanızı sağlayabilir.

OĞLAK
Kendi tarafınızda yer almasını istediğiniz kişilere bazı sözler verebilir veya yeni yöntemler deneyerek bu kişileri etkilemeye çalışabilirsiniz. En başta zıt fikirlerle karşılaşsanız da, devamında işler istediğiniz gibi gidebilir.

KOVA
Doğru şeyleri yapmaya çalışırken yeni sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Duygusal anlamda yıpranmamak veya kendinizi korumak için, önemli bir ilişkinizde yeniden yapılandırma süreci ihtiyacı doğabilir. Duyduğunuz her şeye inanmanız doğru olmayabilir benden söylemesi Niobe’ce.

BALIK
Sizi olumlu etkilediğini düşündüğünüz kişilerle bazı planlarınızı paylaşabilirsiniz. Belli evrak ve anlaşmaların üzerinden geçmeniz gerekiyor olabilir. Sosyalleşerek aşk hayatınızı canlandırma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kendinize yatırım yapın. (Maddi, fiziki veya eğitimsel anlamda.)

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI