« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Play-off'a kalacağımıza inanıyorum

İkinci Lig'de mücadele eden Orduspor Kadın Basketbol Takımı'nın şube sorumlusu Akın Çiçek: “Bu sezon birkaç takviye daha yaparak play off'a kalacağımıza inanıyorum” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Çiçek, Ordu Gazeteciler Cemiyeti toplantı salonunda basın mensuplarına yönelik takımla ilgili değerlendirmede bulundu.

Ligde yeni bir takım olarak mücadele edeceklerini ifade eden Çiçek, eksiklerin giderilmesi sonrasında istenen bir takım hüviyetine kavuşacaklarını söyledi.

Antrenör İdris Üstün gibi tecrübeli bir hocayla çalışacak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını da vurgulayan Çiçek, “Türkiye'de her takımı çalıştırabilecek düzeyde bir hocanın bizim ekibin başında olması takımımız için bir şanstır. İdris hoca ve ekibiyle birlikte çalışmak bizlere heyecan veriyor. Hocamız mücadele eden ve savaşan bir takım kurmak istiyor. Ancak yönetim olarak uzun oyuncu pozisyonundaki 5 numara konusunda eksik kaldık. Transfer konusunda çalışmalarımız devam ediyor. Bu sezon birkaç takviye daha yaparak play off'a kalacağımıza inanıyorum” dedi.

Takım kaptanı Tülin Güven ise takımı en iyi şekilde temsil etmek için çaba göstereceklerini belirterek, “45 gündür zorlu maraton için Ordu'da hazırlıklarımızı yapıyoruz. Çok yoğun şekilde antrenmanlarımız devam ediyor. Orduspor'u basketbolda en iyi şekilde temsil etmek için çaba göstereceğiz. Elimizden geleni ve daha fazlasını yapacağız” diye konuştu.

Toplantıya Ordu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Aydın, Antrenör İdris Üstün ve yardımcıları, bazı yönetim kurulu üyeleri ve sporcular katıldı.

Bunları da Beğenebilirsiniz