« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Platini İstanbul'da

Türkiye Futbol Federasyonu'nun davetlisi olarak İstanbul'a gelen UEFA Başkanı Michel Platini'yi UEFA Birinci Asbaşkanı Şenes Erzik, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, Başkanvekilleri Lutfi Arıboğan ve Servet Yardımcı ile TFF yöneticileri karşıladı.

DHA
SON GÜNCELLEME

Başkan Platini 23 Nisan Perşembe günü (yarın), önce 20 Mayıs'ta UEFA Kupası Finali'nin oynanacağı Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nı ziyaret edecek. Saat 11.00'deki ziyarette Türkiye Futbol Federasyonu yöneticilerinin yanı sıra UEFA Birinci Asbaşkanı Şenes Erzik de hazır bulunacak.

UEFA Başkanı Michel Platini bu ziyaretin ardından UEFA Kupası'nın devir teslim törenine katılacak. Esma Sultan Yalısı'nda saat 14.00'te başlayacak törende, geçen yıl bu kupayı kazanan Zenit takımı yetkilileri kupayı UEFA Başkanı'na teslim edecek. UEFA Başkanı ise kupayı final maçına kadar şehirde sergilenmek üzere İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'a verecek.

Kupa teslim töreninin ardından UEFA Başkanı Michel Platini, UEFA Birinci Asbaşkanı Şenes Erzik ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener basın toplantısı düzenleyecek. Esma Sultan Yalısı'nda saat 15.00'te başlayacak toplantıda Platini, Erzik ve Özgener basın mensuplarının Avrupa ve dünya futbolundaki gelişmelerle ilgili sorularına cevap verecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz