Ege Haberleri

EGE

  Plaj, havuz ve diskoları doldurdular

  Ali GÜNDOĞAN / MARMARİS, (DHA)
  01.07.2012 - 11:03 | Son Güncelleme: 01.07.2012 - 11:03

  Muğla’nın Marmaris İlçesi'nde gündüz sıcaktan bunalan turistler plaj ve havuz başlarında, geceleri de disko ve diğer eğlence mekânlarını doldurdu.


  Dünyaca ünlü tatil merkezi Marmaris'te, hafta başından itibaren nem ile birlikte artan hava sıcaklığı güneşte 45 derecenin üzerine çıktı. Sıcaktan bunalanlar, havuz, su parkı ve plajlara akın etti. Şezlongların altında dinlenen turistler, bir ara şezlonglarını denize taşıyarak, serinlemenin tadını vardı. Marmaris'ten turistik İçmeler Beldesi'ne kadar uzanan 11 kilometrelik mavi bayraklı plajlarda renkli görüntüler oluştu.
  Gündüz su kenarlarında serinleyen turistler, gece ise kendilerini sokağa attı. Gece yarısından sonra müzik ve çılgın eğlencelerin adresi olan Barlar Sokağı ile Uzunyalı Mevkisi'ndeki diskolar dolup, taştı. Alkolün su gibi tüketildiği diskoları dolduran turistler alkol duvarını aşıp, eğlencenin tadını çılgınca çıkarmaya çalıştı.
  Kapasitelerini dolduran eğlence mekanları kapılarını kapatarak DJ'lerin hareketli müzikleri ve dansçı kızların şovlarıyla turistleri eğlendirdi. Müziğin yasağının başladığı 03.30'a yaklaşıldığında ise köpük partileri yapıldı.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı