Dünya Haberleri

DÜNYA

  Piyangoyu tele erkeklerle yedi

  Hürriyet Haber
  01.09.2005 - 02:04 | Son Güncelleme:

  İngiltere’de bir kadın, piyangodan kazandığı 1 milyon sterlini 1 yılda uyuşturucu, kumar ve erkek fahişelerle bitirdi.

  ÜVEY babası Bob Frazer’ın iki yıl önce piyangodan 14.2 milyon sterlin kazanmasıyla hayatı bir anda değişen 26 yaşındaki Wendy Graham, payına düşen 1 milyon sterlinlik servetini uyuşturucuya, kumara ve erkek fahişelere harcayıp meteliksiz kaldı. Genç kadın, haftada 60 sterlinlik devlet yardımına yeniden muhtaç kaldı.

  Kokaini denedim

  Graham, ‘Harika vakit geçiriyorduk. Daha önce de uyuşturucu kullanıyordum ama kokaini bu para sayesinde ilk kez denedim. Daha önce kapısından girmeye bile cesaret edemediğim mağazalardan alışveriş yapabilmek bana güven verdi’ diye anlattı. Bir çocuk annesi olan genç kadın, ‘Her günüm, bebek bakıcısına 50 sterlin ödedikten sonra erkek arkadaşımla kumar oynayarak geçiyordu’ dedi.

  Keşke çıkmasaydı

  Ergenlik yıllarında iki kez uyuşturucudan tutuklanan ve barda iki kadına saldırmaktan yargılanmakta olan Graham, paranın üzüntüden başka bir şey getirmediğini belirtti. ‘Keşke bu parayı hiç kazanmasaydım’ diyen genç kadın, para yüzünden erkek arkadaşıyla ayrıldıklarını ve geçen sene oğlunu dövdüğü için tutuklandığını da sözlerine ekledi.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı