« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Pitbull’un selefi Kuzmanovic

Galatasaray, Juventus Kulübü Felipe Melo için indirim yapmazsa, sportif direktör Bülent Tulun’un temasa geçtiği Interli Kuzmanovic’i transfer edecek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FELİPE Melo’nun transferi için İtalyan devi Juventus’la görüşmeleri sürdüren Galatasaray, bir yandan da bu oyuncunun alternatiflerini bulmak için taarruza geçti. Brezilyalı yıldızın menajeri ve Juventus Kulübü ile bonservis pazarlığında olan Cimbom, ön libero için farklı isimlerle de temas kurmaya başladı.

Tulun GörüşmeK iÇiN SIRBiSTAN’A gitTi

MELO’nun selefi olarak en önemli adayın ise bir başka İtalyan kulübü olan Inter’de forma giyen Zdravko Kuzmanovic olduğu ortaya çıktı. Ve G.Saray Kulübü Sportif Direktör Bülent Tulun’un geçtiğimiz hafta çarşamba günü Inter’de oynayan başarılı Sırp futbolcunun ülkesine gittiği ifade edildi.
Tulun’un çarşamba gittiği Sırbistan’da, 25 yaşındaki futbolcu ile bir araya geldiği ve transfer görüşmesine gerçekleştirdiği belirtildi. Juventus’un Melo için 6.5 milyon Euro’da ısrarcı olması halinde G.Saray’ın, Kuzmanovic’i Inter’den 5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında transfer etmek istediği öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler