« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Pişman değilim"

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'nın açılışında yaşananların ardından geçen süreçte, yaptıklarından ve söylediklerinden pişmanlık duymadığını ifade etti.

A.A.
SON GÜNCELLEME

'Protestocuların görüntüleri elimizde'

Lig TV'ye konuşan Polat, “Keşke Başbakan davet edilmeseydi” şeklinde bir pişmanlığı olup olmadığı sorusuna verdiği yanıtta, “Hayır, yaptıklarımdan, söylediklerimin hiçbirinden pişmanlık duymuyorum. Sadece yoğunluktan, yorgunluktan, stresten, basın toplantısında provokatörler kelimesi yerine protestocular diye ifade etmiştim, onu da internette düzelttim. Yaptığım hiçbir şeyden pişmanlık duymuyorum. Sayın Başbakanımızı davet etmekten de büyük gurur duydum. Bu stadın ortaya çıkmasından da büyük mutluluk ve gurur duydum” dedi.

Kimi Galatasaraylıların maçı bırakıp gitmemesi gerektiğini söylediğinin hatırlatılması üzerine Polat, “Yaptığım hiçbir şeyden pişmanlık duymuyorum. Hepsinin arkasındayım” ifadelerini kullandı.

Galatasaray camiasında duayenlerin “Adnan Polat istifa etmeli” dediği, aklına böyle bir şey gelip gelmediği sorulan Polat, “Hayır. Bireysel olarak görüşler tabii ki var. Ama bunun yeri genel kuruldur. Galatasaray Genel Kurulu nasıl hareket ederse düşünceleri ne doğrultudaysa biz o doğrultuda hareket ederiz. Çünkü Galatasaray'ın sahibi, patronu genel kuruldur” şeklinde konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz