Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Pinto, Ortega gibiydi

G.Saraylı futbolcular, ‘Beni hiçbir zaman istemediler. Arkadaşlık ortamı yok’ diyen Pinto’ye tepki gösterdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Oyuncular, ‘Eğer mutsuzsa nasıl iki sene bizimle beraber oldu. Çıkış yapamadı ve sorunlar yaşadı’ dediler.

Her şeyi yaptık

Galatasaray ile yollarını ayıran Fabio Pinto'nun gider ayak yaptığı açıklamalar sarı kırmızılı takımda tepkiyle karşılandı. Brezilyalı futbolcunun, ‘‘Beni hiçbir zaman istemediler. Arkadaşlık ortamı yok’’ şeklindeki sözlerine sarı kırmızılılar, ‘‘Pinto Ortega gibi içine kapanık bir insandı. Biz ona yardım etmek için her şeyi yaptık'' dediler.

Kırgın değiliz

Takım içinde arkadaşlığın üst seviyede olduğunu söyleyen sarı kırmızılı futbolcuların hiç birisi bu iddialara katılmadıklarını ifade ederek şunları söyledi: ‘‘Zor günler geçiriyoruz. Stresli ortamlar yaşadık. Bazı tartışmalar oldu ancak hiç kimse birbirine küs ve kırgın değil. Herkes herkese yardımcı oluyor. O kendine göre bir görüş bildirmiş.

Ayak uyduramadı

Fabio Pinto mutlu olmasa iki sene nasıl Galatasaray'da kaldı. Mutluydu ancak bir türlü istediği çıkışı yakalayamadığı için sorunlar yaşadı.Onun sorunu kendisi ile alakalıydı. Bizimle alakalı bir sorunu olduğunu düşünmüyoruz. Yaşının genç olması ve yabancı bir ülkeye yapısı gereği ayak uydurmakta zorlanması başlıca sorundu.’’

Bunları da Beğenebilirsiniz