Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Pink Martini'den Üsküdar

  Erhan TEKTEN İstanbul/ DHA
  21 Eylül 2013 - 09:33Son Güncelleme : 21 Eylül 2013 - 11:17

  Pink Martini, yeni albümünde Üsküdar'a Gider İken'i de yorumluyor.

  Sympathique, Hang on Little Tomato, Hey Eugene, Splendor in the Grass, Joy To The World, A Retrospective albümleri ile Türkiye'de büyük hayran kitlesine sahip, her albümleri ile altın ve platin platin plak kazanan Pink Martini, grubun 24 Eylül'de tüm dünyada yayınlanacak yeni albümü "Get Happy"nin Avrupa turnesinin ilk iki konserini Türkiye'de verecek. Turnenin ilk konseri 26 Eylül'de Congresium Ankara, ikinci konserini ise 27 Eylül'de İstanbul Kongre Merkezi'nde verecek Pink Martini, Türkiyedeki hayranlarıyla buluşacak.

  "ÜSKÜDAR" SON ALBÜMLERİNDE

  18 aylık uzun ve maceralı "Get Happy" kayıtlarının yolculuğuna Phyllis Diller'ın vefat etmeden önce yapmış olduğu son kayıt 'Smile' şarkısı ile başlayan grup, Avustralyalı başarılı kabare divası Meow Meow, Fransız Philippe Katerine gibi isimlerin albüme konuk olmasıyla hayranlarına bir müzik şöleni sunuyor.

  "Quizas Quizas Quizas", "Sway", "Smile" gibi unutulmaz eserleri yorumlandığı son albümde Türkiyeli hayranları için de bir süpriz yer alıyor. Grup "Üsküdar" şarkısını "Get Happy"e ekledi.

  PINK MARTINI'DEN, ÜSKÜDAR SÜRPRİZİ

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı