Ege Haberleri

EGE

  Pınar Karşıkaya’ya gelin geldi

  Hürriyet Haber
  30.07.2015 - 01:18 | Son Güncelleme: 25.07.2015 - 16:42

  TÜRKİYE Basketbol Ligi Şampiyonu Pınar Karşıyaka’nın Asistan Koçu Arda Demirbağ ile Manisa’daki Bitron şirketinin müşteri yöneticisi Lara Reggio, Kaya İzmir Thermal&Convention’da düzenlenen düğünle bir ömür boyu birlikteliğe evet dedi.

  2004 Yılında üniversitede eğitim gördükleri dönemde tanışan çifti, sevenleri DOM Katedrali’nde kıyılan nikahın ardında Kaya İzmir Thermal&Convention’da düzenlenen görkemli düğün töreninde yalnız bırakmadı. Tino Reggio ile Patrizia Reggio’nun kızları Lara Reggio’nun nikah masasındaki şahitliğini Veronica Reggio, Mauro Reggio, Ricky Marraccini, Claudio Marraccini üstlenirken Hasan Demirbağ ve Melek Demirbağ’ın oğulları Arda Demirbağ’ın şahitliğini ise Orhan Kardeşler, Erol Çıtak, Selim Çınar ve İnanç Koç üstlendi. Arda Demirbağ’ın Altınyıldız imzasını taşıyan takımı ile konuklardan tam not aldı. Lara Reggio, Sisters şıklığını yansıtan gelinliği ile göz doldurdu.

  Pınar Karşıkaya’ya gelin geldi

  DivaWedding’in düzenlediği düğün töreninde gecenin en özel anları Etistar Fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi. Çift balayı için İtalya ve İspanya’yı kapsayan deniz seyahatine çıkmayı tercih etti.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı