İZMİR HABERLERİ

Pınar İzmirli çocukları resim yapmayı sevdirecek

DHA
28.03.2016 - 12:55Son Güncelleme :
DHA

Pınar, Stevie Ödüllü Pınar Resim Yarışması ve Pınar Çocuk Tiyatrosu'ndan sonra sanata desteğini resim atölyeleri kurarak devam ettiriyor.

Pınar, 30 Mart - 3 Nisan tarihleri arasında İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi'nde gerçekleştireceği Resim Atölyesi ile çocukların geleceklerini hayal dünyalarıyla birleştirerek resimle anlatmaya davet etti. 35 yıldır düzenlediği Pınar Çocuk Resim Yarışması ve 29 yıldır düzenlediği Pınar Çocuk Tiyatrosu ile çocukları sanatı sevdiren Pınar, bu yıl Resim Atölyeleri düzenliyor. 30 Mart - 3 Nisan tarihleri arasında İzmirli çocuklarla İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi'nde buluşacak olan Pınar, çocukların gelecek için hayallerini resmetlerine yardımcı olacak.

5 binin üzerinde çocuğu resim atölyesinde ağırlamayı hedefleyen Pınar, Piazza ve Optimum Alışveriş Merkezleri'nde atölyelerini açarak çocuklarla buluşacak. Atölye 5 gün kalarak 6-14 yaş arasındaki miniklere sanatı sevdirecek.

İZMİR (DHA)

foto

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Pınar İzmirli çocukları resim yapmayı sevdirecek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 12 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Pınar İzmirli çocukları resim yapmayı sevdirecek haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı