Ege Haberleri

  Pınar Cup başlıyor

  Hürriyet Haber
  30.09.2015 - 15:02 | Son Güncelleme:

  PINAR Karşıyaka, sezon öncesi yenilenen kadrosuyla ilk kez taraftarının huzuruna çıkıyor. Yeşil kırmızılı ekibin geleneksel olarak düzenlediği Pınar Cup, yarın Karşıyaka Arena’da başlıyor.

  Pınar Karşıyaka’nın turnuvadaki ilk sınavında saat 19.15’te Rönenas TED Ankara Kolejliler’le karşılaşacak. Bu maçtan önce saat 17.00’de Trabzonspor Medical Park, Yunan temsilcisi PAOK’la oynayacak. Turnuvada iki maçta geçerli günlük biletler 10 TL’den satılacak, kombine ve VIP kartlar da geçerli olacak. Pınar Karşıyaka, ev sahibi olduğu Pınar Cup’ta cuma günü yine saat 19.15’te Trabzonspor Medical Park, cumartesi saat 16.00’da ise PAOK’la karşılaşacak.

  Pınar Cup başlıyor

  LASSA VE CMS JANT DEVAM

  PINAR Karşıyaka, reklam sponsorından Lassa ve CMS Jant ile yeni sezon öncesi de anlaştı. Yeşil kırmızılı ekip, 500’er bin TL karşılığında formasında yine iki firmanın reklamını taşıyacak. Bu arada yönetim, Karşıyaka Arena’da led panolar ve duvar reklamlarının yanı sıra koltuklarda yeni reklam alanları oluşturdu. Euroleague maratonu öncesi elden geçirilmeye başlanan salonda VIP koltuklar değişti. Kapasitenin Euroleague standartına gelmesi için tribünlere yeni sıra koltuk eklenecek, parkeler de boyanacak.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı