« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Pilates sevenlere müjde

Türkiye’nin uluslar arası geçerliliği olan sertifika veren ilk ve tek pilates akademisi açıldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

1.Dünya savaşında sakatlanan askerleri yeniden sağlığına kavuşturmaktan Madonna’nın 40’lı yaşlarının sonunda sahip olduğu fit bedene kadar birçok şeyin sırrı olan pilates her geçen gün değeri daha da anlaşılan bir mucize. Kalça ve bel kemiği rahatsızlıklarını gidermek, iskelet dengesini kurmak, vücuda doğru nefes almasını öğretmek, sağlıklı bir kemik yapısı kazanmak, sırt ve bel ağrılarından kurtulmak, düz ve biçimli bir karına, ince bir bele sahip olmak, dik durmak, zihni kullanarak bedeni kontrol altına almak, esneklik kazanmak pilatesin faydalarından sadece birkaçı.

Hollywood yıldızlarının tercih ettiği, dünyanın en önemli master teacher trainer’larının (eğitici eğitmeni) eğitim aldığı sayılı kurumlardan; merkezi Los Angeles’ta bulunan PSC (Pilates Sports Center)’de eğitimini tamamlayarak PSC kadrosuna girmiş; Türkiye’de PSC’nin tek temsilcisi olma hakkı kazanmış Akın Erkoç’un kurduğu PSA Pilates Sports Academy Maslak’ta açıldı.

Pilates Sports Academy bünyesinde Avrupa ve Amerika’da geçerliliği olan sertifikalı eğitici eğitimi verilmekte, ayrıca pilatese yeni başlayanlar ve pilates sporuna devam etmek isteyenler deneyimli eğitmenler eşliğinde eğitim alabilmekte.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz