Gündem Haberleri

  Photoshop tartışması

  Hürriyet Haber
  25.07.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  37 yaşındaki eski top model Claudia Schiffer'ın, iki çocuk doğurduktan sonra verdiği çırılçıplak pozlar, "Bu yaşta bu kadar pürüzsüz vücut olur mu" dedirtti.

  Claudia Schiffer fotoğrafları için tıklayın

  Bir dönem moda dünyasının en çok rağbet gören modeli olan Claudia Schiffer, evlendikten sonra mesleği bırakmıştı. İki çocuk annesi eski manken, uzun bir aradan sonra iddialı pozlarıyla yeniden gündeme geldi. Çıplak olarak objektif karşısına geçen 37 yaşındaki Schiffer, podyumlardan uzak kalmasına ve iki doğum yapmasına rağmen formunu koruduğunu da bu pozlarıyla kanıtladı.

  Ancak bu fotoğraflar, dünya basınında bir tartışma da başlattı. Schiffer'in fotoğraflarının "photoshop"lu olduğu iddia edildi. Kimileri de bunun tam tersini söyledi.

  <ınput type="hidden" value="1364" name="pollID"><ınput type="hidden" value="1" name="pollVoted">
  Sizce iki çocuk annesi 37 yaşındaki Claudia Schiffer'ın çıplak pozlarında photoshop var mı?
  <ınput type="radio" value="99999" name="pollchoice">Evet, photoshop var. O yaşta bu kadar pürüzsüz vücuda sahip olması imkansız.
  <ınput type="radio" value="100000" name="pollchoice">Hayır, photoshop yok. Kendine bakmış ve pürüzsüz bir vücuda sahip olmuş.
  <ınput style="FONT-SIZE: 12px; WIDTH: 80px; FONT-FAMILY: Verdana; HEIGHT: 20px" onclick="return validateanket1364();" type="submit" value=" Gönder " name="anket">

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı