İZMİR HABERLERİ

Philip Morris/Sabancı'da üst düzey atama

DHA
29.03.2016 - 12:10Son Güncelleme :

Philip Morris/Sabancı'da üst düzey atama

DHA

Philip Morris/Sabancı'da yapılan atamalarla üst düzey kadın yönetici sayısı artarken, Hayal Güneyman da Kurumsal İlişkiler Direktörlüğü görevine getirildi.

Son dönemde yapılan atamalarla üst düzey görev üstlenen kadın yönetici sayısını hızla artıran Philip Morris/Sabancı, deneyimli bir ismi tepe yönetimine kattı. Şubat ayında Philip Morris/Sabancı Üst Yönetim Ekibine katılan Hayal Güneyman, Kurumsal İlişkiler Direktörlüğü görevini üstlendi. İş hayatında 25 yılı geride bırakan Güneyman, son olarak AbbVie'de Pazar Erişim ve Kurumsal İlişkiler Direktörü görevini yürütüyordu. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Hayal Güneyman, evli ve bir çocuk annesi.

Bu atamayla Philip Morris/Sabancı'nın tepe yönetiminde kadın yöneticiler çoğunluk kazandı. Genel Müdür Enrique Jimenez'e bağlı olarak görev yapan 11 kişilik üst yönetim ekibinde yerli ve yabancı yedi üst düzey kadın profesyonel bulunuyor.

İZMİR (DHA)

foto

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Philip Morris/Sabancı'da üst düzey atama hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 12 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Philip Morris/Sabancı'da üst düzey atama haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı