GeriFutbol PFD'de Ayhan Akbin yeniden başkan
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

PFD'de Ayhan Akbin yeniden başkan

PFD'de Ayhan Akbin yeniden başkan
refid:28453657 ilişkili resim dosyası

Profesyonel Futbolcular Derneği (PFD) Başkanlığı'na yeniden Ayhan Akbin seçildi.

Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği'nin Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda, mevcut başkan Ayhan Akbin yeniden başkanlığa getirildi.
Maslak Sheraton Oteli'nde gerçekleştirilen genel kurula, Galatasaray'ın eski teknik direktörleri Bülent Korkmaz ve Bülent Ünder, Beşiktaş'ın eski teknik direktörlerinden Tayfur Havutçu ile eski futbolculardan Tanju Çolak, Alpay Özalan, Recep Çetin, Tümer Metin, Hakan Ünsal, Mert Korkmaz ve Fatih Akyel gibi isimler katıldı.

HAKAN ÜNSAL VE OGÜN TEMİZKANOĞLU DA YÖNETİM KURULUNA GİRDİ
Divan kurulu başkanlığına Levent Nazifoğlu'nun seçildiği genel kurulda, faaliyet ve denetleme raporlarının okunmasının ardından yönetim kurulu idari ve mali yönden ibra edildi. Genel kurulda tahmini bütçe ve yeni tüzük de kabul edildi.
Genel kurulda, tek liste halinde seçime gidilirken mevcut başkan Ayhan Akbin, yeniden başkanlığa getirildi. Akbin'in yönetim kurulunda şu isimler yer
aldı:
İkinci başkan Tanju Çolak, genel sekreter Hakan Ünsal, muhasip üye Ogün Temizkanoğlu, üyeler Alpay Özalan, Bülent Korkmaz, Recep Çetin, Tayfur Havutçu, Tolunay Kafkas, Tümer Metin ve Ümit Davala.
Yedek üyelerde ise Hamza Hamzaoğlu, Ertuğrul Sağlam, Abdullah Avcı, Okan Buruk, Orhan Çıkırıkcı, Hami Mandıralı, Ergün Penbe, Soner Tolungüç ve İbrahim Üzülmez yer aldı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle