« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Petshow ’98 güzelleri

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Hayvanseverler, bir yıldır iple çektikleri Petshow'98 Fuarı'nda buluştular. Sevimli şempanzelerin, türlü cinste köpeklerin, kedilerin, yeni yeni meraklıları çıkmaya başlayan iguanaların, pitonların, rengarenk kuşların yeraldığı fuar, özellikle öğrencilerin akınına uğradı.

Bu yıl 3'üncüsü yapılan Petshow'98, saatbaşı düzenlenen köpek gösterileriyle de ziyaretçilerin ilgisini çekiyor. Temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi almış köpeklerin, komutları harfiyen yerine getirmesi, fuarı ziyaret edenlerin büyük ilgisini çekiyor. Body-guard eğitimli köpeklerin, saldırı gösterilerinde ise heyecandan, nefesler tutuyorlar.

Ziyaretçilerin, standlarda uslu uslu oturan köpekleri sevip, papağanlarla konuştukları fuarda bugün, Royal Canin mamalarının standında 'En Şişman Kedi' yarışması yapılacak. Yarışmayı kazanan şişman kediler ise, bir an önce rejime girmeleri için diyet mamalarla ödüllendirilecek. Öte yandan ‘Petshow’98' ile aynı alanda açılan ‘Florist’98 Fuarı'nda da çeşit çeşit bahçe ve ev bitkileri, çiçekler, saksılar, bahçe ekipmanları, el aletleri, çim biçme makinaları, peyzaj mimarisi hizmetleri ve çevre düzenleme araçları yer aldı.Bunları da Beğenebilirsiniz