Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Petrol yüklü tanker yamaçta asılı kaldı

  Adem GÜNGÖR/ ARTVİN, (DHA)
  03 Haziran 2013 - 12:58Son Güncelleme : 03 Haziran 2013 - 15:49

  ARTVİN’de bir petrol istasyonunda park halindeyken motoru çalıştırılan motorin yüklü tanker, aracı çalıştıran işçi indikten sonra aniden kaymaya başladı. İşçinin araca binerek el frenini çekmesine rağmen durmayan tanker demir korkulukları kırdıktan sonra yamaçtaki istinat duvarında asılı kaldı. Aracın kurtarılması için çalışma başlatıldı.

  Olay Miralay Şükrü Bey Caddesi üzerindeki bir petrol istasyonunda saat 08.30 sıralarında meydana geldi. işyeri çalışanı 25 yaşındaki Mesut Yiğit, istasyonda park halinde bulunan yaklaşık 3 bin litre motorin yüklü 08 K 0286 plakalı tankere binerek motorunu çalıştırdı. Aşağı indikten sonra aracın hareket ettiğini gören Mesut Yiğit, hemen araca çıkarak el frenini çekip durdurmaya çalıştı. Ancak aracın uçuruma doğru gittiği gören Yiğit kendini son anda dışarı attı. Tanker ise, demir parmaklıkları kırarak uçurumun kenarında asılı kaldı.   

  İŞTE YAŞANAN O ANLAR / FOTO GALERİ

  Olay sonrasında çevrede güvenlik önlemleri alındı. Miralay Şükrü Bey Caddesi ulaşıma kapatıldı. Aracı kurtarmak için çalışma başlatıldı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı