« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Petra benden daha iyiydi

Vera Zvonareva, rakibi Petra Kvitova'nın kendisinden daha iyi oynadığını ifade etti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Genel olarak sergilediği performanstan memnun kaldığını dile getiren Rus tenisçi, “Kvitova daha iyi oynadı. Buna karşın bana fırsatlar da verdi. İkinci sette biraz toparlandım ama o şansları iyi değerlendiremedim. Genel anlamda iyi oynadım ancak en iyi tenisim bu değil. Kvitova benden daha iyi oynadı bugün” dedi.

Kortun güzel olduğunu dile getiren Zvonareva, kendilerini izlemeye gelen tenisseverlerin güzel bir atmosfer oluşturduğunu belirterek, “Bugün seyirci çok iyiydi. Bizi izlemek için birçok insan geldi, güzel atmosfer vardı. Böyle bir şey beklemiyordum, gerçekten inanılmazdı. İstanbul'da bundan önce daha küçük tenis turnuvaları olmuştu ama bu çok büyük bir turnuva. İnsanların buraya gelmesi bizi desteklemesi çok güzel. Salonu dolu görmek inanılmazdı” diye konuştu.

Organizasyondan övgüyle söz eden Rus raket, “Bu şampiyona en iyilerden bir tanesi. İlk maç, hafta içi saat 17.00'de olmasına rağmen dolu bir salon vardı. İnsanların böyle bir günde gelmesi zor. Planlayarak ve bilerek gelmişler. Korta çıkışımız, tanıtılışımız çok güzeldi. Bugün oynamak çok hoşuma gitti, kaybettim ama zevk aldım” ifadesini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler