« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Peşlerindeyim

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kulüp üzerinden rant elde etmeye, güç ve iktidar olmaya çalışanlar ile mücadelelerinin her ne pahasına olursa olsun süreceğini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
F.BAHÇE Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Spor Kulübü tüzel kişiliği ile bilek güreşine giren, kendi üst kimliklerini oluşturarak F.Bahçe üzerinden rant elde etmeye, güç ve iktidar olmaya çalışanlar ile mücadelelerinin her ne pahasına olursa olsun süreceğini söyledi.

Yıldırım, Fenerbahçe Dergisi’nin ekim sayısında yer alan yazısında, G.Birliği ile oynanan Lig maçında az sayıda taraftarın şahsına yönelik yaptığı tezahüratın son derece önemli ve düşündürücü olduğunu belirterek, "Her ne kadar stadımızın büyük bölümünde maçı izleyen taraftarlarımız bu tezahürata katılmamış olmakla birlikte, rant damarları kesilenlerin gözlerini nasıl karartmış oldukları bir kez daha ortaya çıkmıştır. Bu rant peşinde koşan odaklar, takımın sendelediği anlarda ve zamanlarda ortaya çıkmayı adet haline getirmişlerdir. Bunlar ve bunları kullanarak şahsi ikbal ve rant peşinde koşanlardan oluşan kulübümüzün dahili düşmanları geçmişte olduğu gibi bugün de görev başındadır. Kulübünü karşılıksız seven taraftarlarımızı bu dahili düşmanlara karşı uyanık olmaya ve bunlara meydan vermemeye çağırıyorum" mesajını gönderdi.

Bunları da Beğenebilirsiniz