« Hürriyet.com.tr
MENÜ

PES2014 sahaya indi

Futbol sevdası başkadır… Evde, işte kısaca her yerde futbol diyen taraftarların vazgeçilmez oyunu Pro Evolution Soccer serisinin yeni yüzü PES 2014, çıkış tarihine sayılı günler kala isminden çok söz ettirecek coşkulu bir basın lansmanı ile sahalara indi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Avea işbirliği ile Aral’ın ev sahipliğinde Portaxe’de düzenlenen basın lansmanı teknoloji basının yanı sıra spor basının güçlü kalemlerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

PES serisinde bugüne kadar görülen en geniş kapsamlı yeniliklere ve yeni bir dönemin başlangıcına şahit olacaksınız… Geleneksel olarak her yıl basın mensuplarını bir araya getiren ve unutulmaz turnuva deneyimi yaşatan PES, bu yıl altıncı büyük organizasyonu ile bir kez daha futbol coşkusu yaşattı. PES 2014 rakiplerini kıskandıran yeni özelliklerini ilk kez basına özel olarak organize edilen bu gecede gün yüzüne çıkarttı. Fox Engine ile güçlendirilen yeni PES, birbiri ardına sıralanan yeni özellikleri, değişen ve gelişen yeni yüzü ile katılımcıları büyüledi. PES 2014, her yıl olduğu gibi bu yıl da ‘Türkçe’ olarak sezonu açtı.

PES gecesine ilerleyen saatlere kadar süren turnuva damgasını vurdu! Basın mensupları arasında yapılan turnuva kıyasıya rekabete sahne oldu. Rakiplerine karşı üstünlük sağlamaya çalışan katılımcılar, topun kale ağları ile buluşması ile büyük coşku yaşadılar.

Turnuvaya katılarak rakiplerini mağlup etmeyi başaran Armağan Karagöz (Lig Maraton) birinci Onur Tufan (PCLabs) ikinci Alican Alkan (Beşiktaş altyapı futbolcusu) üçüncü oldu.

PES2014 sahaya indi

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz