« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Performanstan memnunum"

Orduspor Teknik Direktörü Hector Cuper ve futbolcular karşılaşmayı değerlendirdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Orduspor Teknik Direktörü Hector Cuper da karşılaşmanın ilk yarısında çok iyi top oynadıklarını anlatarak, şöyle konuştu:

"Kaleciyle teke tek pozisyonlarda bulduk ama son dokunuş eksikliğinden golü bulamadık. İkinci yarı aynı şekilde gitmedi. Son 15 dakika içerisinde o yorgunluğu hissetmeye başladık. Zaten zor bir rakip, zor bir deplasman. Ama yinede ben takımının gösterdiği performanstan mutluyum."

OYUNCULARIN YORUMLARI

Ordusporlu oyunculardan Abdulkadir Kayalı, iki takımın da iyi bir performans sergilediğini ifade ederek, ancak galibiyeti kaçıran tarafın kendileri olduğunu kaydetti. Kayalı, deplasmanda 1 puan aldıkları için mutlu olduğunu da belirterek takım arkadaşlarını kutladığını söyledi.

Agustin Garcia ise, iki takım da birbirine çok saygılı bir şekilde maça başladığını ifade ederek, "Çok ciddi anlamda ataklara girdik, pozisyonlara girdik. Maçın geneline bakarsak top daha fazla bizde bulunuyordu. Gol pozisyonu da kaçırdığımızı söyleyebilirim. Hazırlık kampımızda gerçekten çok sıkı çalışmıştık ve bunun da meyvelerini yavaş yavaş topladığımızı görüyorum" açıklamasında bulundu.


 


Bunları da Beğenebilirsiniz