Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Performans arttırıcı kullanıyorlar!

  Hürriyet Haber
  17.11.2009 - 12:09 | Son Güncelleme: 17.11.2009 - 14:37

  Biri başarılı bir futbolcu, diğeri yılların eskitemediği bir ses sanatçısı... Peki hiç düşündünüz mü 'Galatasaray'ın kaptanı Arda ile süper star Ajda Pekkan'ın ortak yönü ne olabilir' diye? Onları ortak bir noktada birleştiren, ünlülerin yeni çılgınlığı olarak lanse edilen ve ikisinin de son zamanlarda boyunlarından çıkarmadığı performans arttıcı 'Jinsei' kolyesi!

  Ajda Pekkan  / Foto Galeri

  Arda Turan / Foto Galeri

  Galatasaray'ın kaptanı Arda Turan'ın boynundan hiç çıkarmadığı kolyesinin sırrı çözüldü. Zafer Akbaş'ın haberine göre, Arda'nın boynundaki 'Jinsei' adlı kolyenin başta cinsellik olmak üzere, takan kişinin her yönden performansını artırdığı, vücudu enerjiyle doldurduğu ve direnç verdiği iddia ediliyor. Ünlü futbolcu da, titanyum kolyeyi aldığı günden bu yana manevi gücü sayesinde motivasyonunun arttığını belirtiyor. Bu mistik kolyenin tek tutkunu Arda Turan değil...

  ALMAYAN, TAKMAYAN ÜNLÜ YOK

  Türk popunun Süperstar'ı Ajda Pekkan da 'Jinsei' kolyesini Doktor Ender Saraç'ın tavsiyesiyle almış. O gün bugündür kolyeyi boynundan çıkarmayan Pekkan, Saraç'a teşekkür ediyor. Kolyenin gücünü öve öve bitiremeyen Süperstar, kolye sayesinde vücudunun daha iyi performans sergilediğini söylüyor. Yılmaz Erdoğan, Hakan Ünsal, Christoph Daum, Erman Toroğlu, Yavuz Bingöl ve Mehmet Ali Erbil gibi ünlü isimler de bu kolyeden satın almış.

  FİYATI 350 TL

  Hayata denge, zindelik ve huzur getirmek için tasarlanmış koruyucu bir enerji sistemi olan Jinsei kolyenin fiyatı 250-350 TL arasında değişiyor. Japonca ‘hayat enerjisi’ anlamına gelen Jinsei kolyelerin nano titreşim yaratarak vücuda enerji verdiği ve hücreleri yenilediği de iddia ediliyor.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı