« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Pereira’yı sadece Mou ile kıyaslarım

“Pereira iyi biri. Her zaman koşmamızı istiyor, her şeyin topla ve dengeyle alakalı olduğunu bize öğretiyor. Ben Pereira’yı bir teknik direktör olarak Mourinho ile kıyaslıyorum. Onun gibi çok modern bir antrenör.”

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İKİ yıllık kiralık döneminin ardından tekrar Fenerbahçe’ye dönen Miroslav Stoch bu kez sarı lacivertli forma altında kalıcı olmak istiyor...

Slovak oyuncu yeni hocaları Vitor Pereira’ya övgüler yağdırırken, onu Jose Mourinho’ya benzetti.Ülke basınına açıklamalarda bulunan tecrübeli oyuncu şunları söyledi...

- Geçen iki yılın ardından Fenerbahçe’ye daha iyi bir oyuncu olarak geri dönüş yaptım. Geçmişte bu kadar iyi değildim. Şimdi o güzel Şükrü Saraçoğlu Stadı’na ve tezahüratlarına dönmeye hazırım. Benim adımla tezahürat yapacaklar. Bu benim için çok özel.

HEDEFE KİTLENDİK

- Şu an hedefe kilitlenmiş durumdayız. Tüm takım olarak önümüzdeki Şampiyonlar Ligi eleme maçlarını düşünüyoruz. Bundan başka hiçbir şey bizim ilgimiz çekmiyor.
- Pereira iyi biri. Bazen sürpriz istekleri olabiliyor ama oyuncularını zorluyor. Her zaman koşmamızı istiyor, her şeyin topla ve dengeyle alakalı olduğunu bize öğretiyor.

HARİKA BİR ADAM

- Ben Pereira’yı bir teknik direktör olarak Mourinho ile kıyaslıyorum. Chelsea’de Mourinho ile beraber çalışmıştım. Pereira, tıpkı Jose Mourinho gibi. Çok modern bir antrenör.
- Vitor Pereira çok meşgul bir adam. Her zaman 2-3 oyuncusunu yanına alıp bir şeyler anlatıyor. Onunla elimden geldiğince çok şey konuşmaya çalışıyorum. Her şeyimi sahaya koyuyorum ki önümüzdeki sezon benim adıma mükemmel geçsin. Takımda kalmak istiyorum. Bunu da başaracağım.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz