« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Pereira isyan etti: Anlam veremiyorum

Fenerbahçe'nin 2-0 öne geçtiği maçta sahasında Akhisar Belediyespor ile 2-2 berabere kalmasının ardından sarı lacivertli takımın teknik direktörü Vitor Pereira takıma serzenişte bulundu.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

İşte Pereira'nın açıklamalarından satır başları;


'AKLIM ALMIYOR'
Şampiyonluğu isteyen bir takım 2-0'dan 2-2'ye getirtmez bir karşılaşmayı. Gerçekten inanılmaz bir sonuç. Benim aklım almıyor bunu... Şampiyonluğa giden bir takım böyle hatalar yapamaz. Her duran top bizim için tehlikeli oluyor. Hafta boyunca çalışıyoruz ama böyle golleri yemeye devam ediyoruz.

Pereira isyan etti: Anlam veremiyorum
'YEDİĞİMİZ GOLLERE ANLAM VEREMİYORUM'
Poziyonları izliyorum ve görüyorum ki 4, 5 hatta 6 fark yapabileceğimiz bir maçtı; biz bu karşılaşmayı kendi elimizle verdik. Çünkü rakibin olgun bir atağı yoktu, biz rakibimize hazırladık bu pozisyonları ve üstüne 2-0 öndeydik. Bu maçın böyle bitmesi akıl alır bir durum değil. Çalışacağız ve hatalarımızın üzerinden tekrar tekrar geçeceğiz. Ben gerçekten anlayamıyorum nasıl bu golleri yiyebiliyoruz? Anlam veremiyorum...

Tüm takım halinde sorumluluğu almalıyız. Sadece ben değil tüm takım bu sorumluluğu almalı. Rakibi biz heveslendirdik, rakibin atağı yokken onları sevindirdik ve olgunluk gösteremedik. Rakibin kontra atağı yok, hücumu yok hiç yoktan boşu boşuna istediğimiz sonucu alamadık ben bunu anlamıyorum" diyerek sözlerini bitirdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler