« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Perdeyi F.Bahçe-Ç.Rize açıyor

Turkcell Süper Ligi'nde 19. Hafta bugün oynanacak Fenerbahçe-Çaykur Rizespor maçıyla başlıyor. Kadıköy FB Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki maç saat 20.00'da başlayacak.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Turkcell Süper Ligi ile İkinci Lig'de haftanın programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİGİ

Bugün:
20.00 Fenerbahçe-Çaykur Rizespor (FB Şükrü Saracoğlu)
4 Şubat Cumartesi:
16.30 Ankaraspor-Diyarbakırspor (Ankara 19 Mayıs)
16.30 Kayserispor-Denizlispor (Büyükşehir Belediye Atatürk)
19.00 Beşiktaş-Gençlerbirliği (BJK İnönü)
5 Şubat Pazar:
14.00 Sivasspor-Samsunspor (Yozgat Şehir)
14.00 Konyaspor-Kayseri Erciyesspor (Konya Atatürk)
14.00 Gaziantepspor-Vestel Manisaspor (Kamil Ocak)
16.00 Ankaragücü-Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Malatyaspor-Galatasaray (Malatya İnönü) 

İkinci Lig (A) Kategorisi'nde de 20. hafta maçları oynanırken, İkinci Lig (B) Kategorisi Yükselme Grubu'nda 2., 1. Klasman Grubu'nda 3., 2, 3, 4 ve 5. Klasman Grupları'nda ise ilk hafta karşılaşmaları yapılacak.
Futbol Federasyonu'nda yapılan açıklamaya göre işte haftanın futbol programı:

İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ

4 Şubat Cumartesi:
13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Sakaryaspor (GASKİ Spor Tesisleri)
5 Şubat Pazar:
13.30 Mersin İdmanyurdu-Bursaspor (Kahramanmaraş Hanefi Mahçiçek)
13.30 Uşakspor-Antalyaspor (1 Eylül)
13.30 Orduspor-Yozgatspor (19 Eylül)
13.30 İstanbulspor-Karşıyaka (Zeytinburnu)
13.30 Altay-İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İzmir Atatürk)
13.30 Mardinspor-Akçaabat Sebatspor (21 Kasım)
13.30 Kocaelispor-Türk Telekomspor (İsmetpaşa)
13.30 Çanakkale Dardanelspor-Elazığspor (18 Mart)

İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ

Yükselme Grubu

5 Şubat Pazar:
13.30 Kasımpaşa-Gençlerbirliği ASAŞ Spor (Kasımpaşa)
13.30 Alanyaspor-Bucaspor (Milli Egemenlik)
13.30 İnegölspor-Kartalspor (İnegöl)
13.30 Siirtspor-Kahramanmaraşspor (Siirt Atatürk)
13.30 Eskişehirspor-Ünyespor (Eskişehir Atatürk)

1. Klasman Grubu
5 Şubat Pazar:

13.30 Eyüpspor-Pendikspor (Eyüp)
13.30 Küçüköyspor-Fatih Karagümrük (Küçükköy)
13.30 Yıldırım Bosnaspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Çetin Emeç)
13.30 Sarıyer-İstanbul Maltepespor (Yusuf Ziya Öniş)

2. Klasman Grubu
4 Şubat Cumartesi:
13.30 Turgutluspor-Aydınspor (Manisa 19 Mayıs)
5 Şubat Pazar:
13.30 Adana Demirspor-İzmirspor (5 Ocak)
13.30 Nazilli Belediyesi-Marmaris Belediyesi (Nazilli)

3. Klasman Grubu
5 Şubat Pazar:

13.30 Kırıkkalespor-Darıca Gençlerbirliği (Fikret Karabudak)
13.30 Aksarayspor-Bursa Merinosspor (Aksaray Atatürk)
13.30 OYAK Renaultspor-Yeni Kırşehirspor (Veledrom İç Saha)
13.30 Yalovaspor-Tarsus İdmanyurdu (Yalova Atatürk)

4. Klasman Grubu
5 Şubat Pazar:
13.30 Erzurumspor-Giresunspor (Cemal Gürsel)
13.30 Boluspor-Çankırı Belediyesi (Bolu Atatürk)
13.30 Kardemir Karabükspor-Pazarspor (Necmettin Şeyhoğlu)
13.30 Ankara Demirspor-Zonguldakspor (Cebeci İnönü)

5. Klasman Grubu
5 Şubat Pazar:
13.30 İskenderun Demirçelikspor-Osmaniyespor (5 Temmuz)
13.30 Hatayspor-Şanlıurfa Belediyespor (Hatay Atatürk)
13.30 Şanlıurfaspor-Cizrespor (11 Nisan)
13.30 Batman Petrolspor-Adıyamanspor (16 Mayıs)

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz