« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Perde Sivasspor-Trabzonspor maçıyla açılıyor

Turkcell Süper Ligi'ne 6. hafta, bu akşam oynanacak Sivasspor-Trabzonspor maçıyla başlıyor. Atatürk Olimpiyat Stadı'ndaki maç saat 20.00'de başlayacak. Haftanın dev karşılaşmasında ise pazar günü Beşiktaş ile F.Bahçe karşılaşacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Futbolda haftanın programı ise şöyle:

TURKCELL SÜPER LİGİ
  
    Bugün:

    20.00 Sivasspor-Trabzonspor: (Atatürk Olimpiyat)
    17 Eylül Cumartesi:
    20.00 Ankaragücü-Gençlerbirliği (Ankara 19 Mayıs)
    20.00 Konyaspor-Diyarbakırspor (Konya Atatürk)
    20.00 Kayserispor-Çaykur Rizespor (B.Şehir Belediye Atatürk)
    20.00 Malatyaspor-Denizlispor (Malatya İnönü)
    18 Eylül Pazar:
    20.00 Beşiktaş-Fenerbahçe (BJK İnönü)
    20.00 Ankaraspor-Samsunspor (Ankara 19 Mayıs)
    20.00 Gaziantepspor-Kayseri Erciyesspor (Kamil Ocak)
    17.30 Vestel Manisaspor-Galatasaray (İzmir Atatürk)
  
İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
  
    17 Eylül Cumartesi:

    19.00 Altay-Karşıyaka (Altay Alsancak)
    16.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Türk Telekomspor (GASKİ)
    18 Eylül Pazar:
    16.00 Uşakspor-Sakaryaspor (1 Eylül-Seyircisiz)
    16.00 Mersin İdmanyurdu-Akçaabat Sebatspor (Tevfik Sırrı Gür)
    16.00 Orduspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (19 Eylül-Seyircisiz)
    16.00 İstanbulspor-Antalyaspor (Zeytinburnu)
    19.00 Kocaelispor-Bursaspor (İsmetpaşa)
    16.00 Çanakkale Dardanelspor-Yozgatspor (18 Mart)
    16.00 Mardinspor-Elazığspor (21 Kasım)
      
İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ
   
    1. Grup:
    18 Eylül Pazar:

    16.00 Kartalspor-Eyüpspor (Kartal)
    16.00 Kasımpaşa-Güngören Belediyespor (Kasımpaşa)
    16.00 Küçükköyspor-Sarıyer (Küçükköy)
    16.00 Fatih Karagümrük-Pendikspor (Vefa)
    16.00 Yıldırım Bosnaspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Çetin Emeç)
      
    2. Grup:
    18 Eylül Pazar:

    16.00 Marmaris Belediyespor-Aydınspor (Marmaris)
    16.00 Nazilli Belediyespor-Muğlaspor (Nazilli)
    16.00 Adana Demirspor-İzmirspor (5 Ocak)
    16.00 Alanyaspor-Turgutluspor (Milli Egemenlik)
      
    3. Grup:
    17 Eylül Cumartesi:

    16.00 Bursa Merinosspor-Kırıkkalespor (Merinos)
    18 Eylül Pazar:
    16.00 Yeni Kırşehirspor-OYAK Renault (Ahi)
    16.00 Yalovaspor-Aksarayspor (Yalova Atatürk)
    16.00 Tarsus İdmanyurdu-Darıca Gençlerbirliği (Burhanettin Kocamaz)
    16.00 İnegölspor-Eskişehirspor (İnegöl)
    
    4. Grup:
    18 Eylül Pazar:

    16.00 Ankara Demirspor-Giresunspor (Cebeci İnönü)
    16.00 Çankırı Belediyespor-Gençlerbirliği ASAŞ Spor (Çankırı Atatürk)
    16.00 Pazarspor-Ünyespor (Rize Atatürk)
    16.00 Boluspor-Erzurumspor (Bolu Atatürk)
    16.00 Zonguldakspor-Kardemir Karabükspor (Karaelmas Kemal Köksal)
      
    5. Grup:
    18 Eylül Pazar:

    16.00 Şanlıurfa Belediyespor-İskenderun Demirçelikspor (11 Nisan)
    16.00 Hatayspor-Şanlıufaspor (Hatay Atatürk)
    16.00 Batman Petrolspor-Cizrespor (16 Mayıs)
    16.00 Adıyamanspor-Osmaniyespor (Adıyaman Atatürk)
    16.00 Kahramanmaraşspor-Siirtspor (Hanefi Mahçiçek)  


Bunları da Beğenebilirsiniz