Dünya Haberleri

  Penis yakan kadın hapse girmeyecek

  Birce BORA / LONDRA
  18.09.2015 - 14:35 | Son Güncelleme:

  Avustralya’nın Mount Baker kentinde kendisini aldatan erkek arkadaşının penisini saç düzleştirici ile yakan kadın hapse girmekten kurtuldu.

  22 yaşındaki Bronwyn Joy Parker'ın, kendisini aldatan erkek arkadaşının cinsel organını metal saç düzleştiricisi ile birkaç saniyeliğine sıktığı ve bunun sonucunda adamın su toplayıp şişen penisinde üçüncü dereceden yanıklar oluştuğu açıklandı.

  Talihsiz gencin Royal Adelaide Hastanesi’nin yanık biriminde tedavi gördüğü ancak penisindeki zararın tam olarak giderilemeyeceğine inanıldığı belirtildi.

  Mahkemede suçunu kabul eden Parker’a dokuz ay hapis cezası veren ancak bu cezayı erteleyen bölge yargıcı Paul Muscat, “Onun penisinde kalıcı yara izleri oluştu ve o hayatı boyunca bu olay nedeniyle bir dizi problem yaşayacak, hatta penisini tam olarak kullanamayacak. Ayrıca böylesine hassas bir organda oluşan yara izlerinin yaratacağı kozmetik ve psikolojik problemler de cabası” dedi.

  Yargıç Parker’ın uyguladığı cezanın karşı karşıya kaldığı “en garip” suçlardan biri olduğunu da belirtti.

  GÜNEŞ YANIĞI GİBİ OLUR ZANNETMİŞTİM

  NT News konuyla ilgili haberinde Parker’ın saç düzleştiriciyi sevgilisinin penisine sadece birkaç saniye dokundurduğunu ve kimliği basına açıklanmayan adamın hissedeceği acının “güneş yanığından farksız” olacağını düşündüğünü söylediğini belirtti.

  Parker mahkemede “İlk başta penisin rengi sadece biraz kahverengiye dönmüştü. Çok kötü değildi. Sadece pişmiş et gibi görünüyordu” dedi.

  Mahkemede çiftin Facebook üzerinden tanıştığı ve oldukça fırtınalı bir ilişki yaşadığı belirtildi.


  Etiketler: penis , cinsel organ
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı