İSTANBUL HABERLERİ

Pendik’te Cumhuriyet Bayramı’na Özel Pano

IHA
27.10.2015 - 15:14Son Güncelleme :
IHA

Pendik’in en işlek caddesi olan Gazipaşa’da 5 bin karanfilden oluşturulan Cumhuriyet Bayramı’na özel pano, fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşların uğrak yeri oldu.
Cumhuriyetin 92’nci yılını vatandaşların fotoğraflarıyla paylaşmaları amacıyla özel bir çalışma gerçekleştiren Pendik Belediyesi, kırmızı beyaz karanfillerden Türkiye ve Bayrak panosu oluşturdu. İlçe merkezindeki trafiğe kapalı Gazipaşa Caddesi’ne yerleştirilen platform, önünde fotoğraf çektirmek isteyenlere dört gün boyunca hizmet verecek. Ayrıca 29 Ekim Perşembe günü Pendik Belediyesi’nin profesyonel fotoğrafçıları da vatandaşlara ücretsiz fotoğraf çekimi gerçekleştirerek özel çerçevesi içinde hediye edecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Pendik’te Cumhuriyet Bayramı’na Özel Pano hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 15 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Pendik’te Cumhuriyet Bayramı’na Özel Pano haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı