« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Pençenize kuvvet

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

A Grubu'nda iddiasını sürdürmek isteyen Galatasaray, Çek Cumhuriyeti'nde Sparta Prag ile kapışırken, E Grubu'nda çeyrek final şansını güçlendirmek isteyen Beşiktaş, İnönü Stadı'nda Göteborg'u ağırlıyor. Maçların başlama saati 21.45.

Zor gece

Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcilerimiz Beşiktaş ile G.Saray bugün gruplardaki 3. maçlarına çıkıyor. G.Saray için Çek Cumhuriyeti'ndeki Sparta Prag mücadelesi grupta iddiasını sürdürebilmek için büyük önem taşıyor. Beşiktaş ise İstanbul'da İsveç ekibi Göteborg karşısında çeyrek final şansını güçlendirmek istiyor.

Cimbom umutlu

A Grubu'nda 2 maçta aldığı yenilgilerle puansız son sıradaki Galatasaray'ın, 1 puanla 3. sıradaki Sparta Prag ile Başkent Prag'ın Sparta Stadı'ndaki mücadelesi saat 21.45'te başlayacak. İngiltere Federasyonu'ndan David Ellerey'in yöneteceği karşılaşma İnter Star televizyonundan naklen yayınlanacak.

Alpay yok

E Grubu'nda 3 puan ve averajla 3. sırada yer alan Beşiktaş ise İnönü Stadı'nda puansız Göteborg karşısında galibiyet peşinde koşacak. Saat 21.45'te başlayacak ve CİNE5'ten naklen yayınlanacak Beşiktaş-Göteborg mücadelesini ise Macaristan Federasyonu'ndan Lazslo Vagner yönetecek. Beşiktaş'ta cezalı Alpay yok.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.