« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Penaltı attı, takım elbise kazandı

Şarkıcı Hakan Altun, Hacı Boydak Kulüp Sosyal Tesisleri'ne gelerek Kayseri Erciyesspor kampını ziyaret etti.

Demet ÖZTÜRK/ KAYSERİ, (DHA)
SON GÜNCELLEME

Penaltı attı, takım elbise kazandı
Üzerinde adı yazılı 38 numaralı forma hediye edilen Altun, “Kendimi Afrika’dan gelmiş futbolcular gibi hissettim” dedi. Hakan Altun, penaltılarda 5'de 2 atarak takım elbise kazandı.

Hakan Altun, Hacı Boydak Kulüp Sosyal Tesisleri’ni ziyaret ederek bir süre antrenmanı izledi. Bir programı için Kayseri'ye geldiğini, Erciyesspor'da çok iyi arkadaşları olduğu için kampı ziyaret ettiğini söyleyen Altun, gazetecileri karşısında görünce “Kendimi Afrika'dan gelmiş futbolcu gibi hissettim” diye espri yaptı.

Futbolu çok sevdiğini, geçen sezon Kayseri Erciyesspor'un ligde kalması için dua ettiğini ve tüm maçlarda ekran başında heyecanla oturup kalktığını söyleyen Altun, “Kaleci Yusuf ve İlhan bana güzel bir sürpriz yapmışlar. Üzerinde ismim bulunan 38 numaralı forma hediye ettiler. Gerçekten çok mutlu oldum. Kayseri Erciyesspor'un A kategoride başarılı olarak yeniden Süper Lig'e çıkacağına inanıyorum” dedi.

/images/100/0x0/55eadb80f018fbb8f89b24d1Gazetecilere libero olduğu ve Erciyesspor'la 3 yıllık sözleşme imzaladığı şeklinde esrpi yapan Altun, kaleci Yusuf'la penaltı iddiasında girdi. Yusuf’un “Bana 5 penaltı da 2 gol atarsan, sana takım elbise alırım” teklifini kabul eden Hakan Altun, attığı 5 penaltdan 2'sini gole çevirerek iddiayı kazandı. Kulüp Başkanı Enver Kemaloğlu ve teknik direktör Mehmet Bulut'la da bir süre sohbet eden Altun daha sonra tesislerden ayrıldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz