"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Pembe gecelik

Rüyamda, erkek arkadaşımla bir aile toplantısına gidiyoruz. Ben pembe bir gecelik giyiyorum, sonra erkek arkadaşımın yanına mavi gözlü üç erkek çocuk geliyor.

Günlerden 11 Ağustos’muş, arkadaşımla otobüsteyiz. Ben önce iniyorum, o da gelecek diye düşünürken erkek arkadaşım başka bir erkekle konuşuyor, otobüsten inmiyor. Ayrıca masada esmer bir kadın vardı.
RUMUZ: DENİZ

YORUM: Rüyanız ilişkinize verdiğiniz önemi ve bir süredir ilişki ile ilgili süregelen sıkıntıları simgeliyor. Rüyanızda erkek arkadaşınız, ilişkiniz ve onun yanındaki duruşunuzla ilgili tüm semboller saflığı, iyi niyeti ve güzel bir geleceği sembolize ediyor; beyaz örtü, pembe gecelik, mavi gözlü çocuklar vb...
Ancak masadaki esmer bayan, bilinçaltınıza attığınız ilişkinize yönelik tehdit oluşturduğunu düşündüğünüz bir kadının varlığına işaret ediyor gibi duruyor. Çevrenizdeki kişilerle konuşmak yeni bakış açıları kazanmanızda yardımcı olacaktır.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI