Gündem Haberleri

  Pelin bu işe ne diyecek?

  Dilek DALLIAĞ
  25.12.2001 - 02:20 | Son Güncelleme:

  Sunucu ve oyuncu Pelin Batu'yla yaklaşık iki yıldır birlikte olan yönetmen Mustafa Altıoklar, son zamanlarda yine çapkınlık turlarında. Gece gezmelerine çoğunlukla erkek arkadaşlarıyla çıkmaya dikkat eden Altıoklar, geçtiğimiz akşam ‘‘Çarkıfelek’’in hostesi Berna Öztürk'le birlikte eğlendi.

  Birkaç kez çeşitli barlarda görünen, son olarak da Taksim'deki Shamann Bar'da eğlenen ikili, samimi görünümleriyle ilgi odağı oldular. ‘‘Tarkan'ın baldızı’’ olarak da tanınan Berna Öztürk'le Mustafa Altıoklar'ın bu yakınlaşması, yeni bir aşkın sinyalleri olarak yorumlandı. İkili arasındaki bu samimiyetin Altıoklar'ın sevgilisi Pelin Batu' nun pek hoşuna gitmeyeceği de belirtildi. Öte yandan Öztürk'le Altıoklar, sabahlara kadar eğlendikleri barlardan ayrı ayrı çıkmaya da özen gösteriyorlar.

  Kanal D'nin ilgiyle izlenen yarışması ‘‘Çarkıfelek’’e hostes olduktan sonra yıldızı parlayan Berna Öztürk'le Mustafa Altıoklar'ın yakınlaşması, İstanbul'un ünlü gece kulüplerinde başladı. İkili, son olarak Taksim'de Shamann'da samimi bir şekilde dans ederken görüldü.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı