TRABZON HABERLERİ

Pekşen, "1 Kasım’da Ülkenin Geleceğine Karar Vereceğiz"

IHA
31.10.2015 - 14:26Son Güncelleme :

CHP TRABZON MİLLETVEKİLİ AVUKAT HALUK PEKŞEN SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRDÜ.

IHA

CHP Trabzon Milletvekili Avukat Haluk Pekşen, 1 Kasım’da ülkenin geleceğine karar vereceklerini söyledi.
CHP Trabzon Milletvekili Avukat Haluk Pekşen, 1 Kasım’da yapılacak erken seçimlere bir gün kala seçim gezilerini hız kesmeden sürdürdü. Ortahisar ilçesinde çalışmalarını sürdüren Pekşen, Kunduracılar Caddesi, İnönü Mahallesi ve Yeni Mahalle’de vatandaşlarla ve esnafla buluştu.
Yarın bütün ulusun sandıklara giderek Türkiye’nin geleceğine karar vereceğini belirten Pekşen, "Bundan önceki seçimler tamamen bir siyasi parti tercihiydi. Bu seçim ondan daha farklı. Siyasi parti değil ülkenin geleceğine karar vereceğiz, bunu tercih edeceğiz. Türkiye kaosu mu tercih edecek, tek adamın dayatlamalarını mı tercih edecek. Yoksa halkın iradesini mi tercih edecek ? Bunu yarın hep birlikte sandıkta göreceğiz. 2 Kasım sabahı Trabzon’da 443 Bin yoksul rahat aydınlık, daha mutlu yarınlara uyanacak. Yine 2 Kasım sabahı Trabzon’daki 70 Bin üniversite öğrencisi iş ve aş umuduyla yarınlara daha mutlu bakacak. 134 Bin emeklimiz yine 2 Kasım sabahında uyandığında Türkiye’de yaşanabilir bir Türkiye için, çocukları, torunları ve kendileri içinde güzel bir yarına uyanacaklar. CHP Trabzon’da çok büyük bir iddiaya imza attı. Sandıklardan da çok büyük bir başarı bekliyoruz. Hiç sürpriz olmayacak. Birinci parti olmamazı da bekliyorum" ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Trabzon haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Trabzon ilinden Pekşen, "1 Kasım’da Ülkenin Geleceğine Karar Vereceğiz" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 14 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Pekşen, "1 Kasım’da Ülkenin Geleceğine Karar Vereceğiz" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı