Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Pekkan kardeşler kontür tutkunu

Ünlü diyetisyen Dr. Ender Saraç, müşterilerinin hatlarını düzeltmelerine yardımcı olacak yeni bir cihaz daha edinmiş.

Saraç’ın Levent’teki muayenehanesinde bulunan kontür cihazı, bölgesel zayıflama ihtiyacı duyanlardan büyük ilgi görüyormuş. Bel ve kalça kısımlarındaki fazlalıkları ağrısız, operasyonsuz eritmek isteyenler arasında Ajda Pekkan ile kız kardeşi Semiramis de varmış. Pekkan kardeşler, önceki gün saat 14.30’da bu uygulama için Saraç’ın muayenehanesindeydi.

Eyüp’te renkli parti

GAP markası için önceki akşam Balat’taki Eyüp Santral İstanbul’da özel bir parti düzenledi. Partiye, GAP markasını Türkiye’ye getiren Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özyeğin ile eşi Edvina Sponza ev sahipliği yaptı. Kalabalık davetli topluluğu, DJ Suat Ateşdağlı’nın müziği eşliğinde geç saatlere kadar eğlendi.

Aksoy çifti Aya İrini’de

"Paşabahçe 7 Koleksiyon" adlı serginin tanıtımı, önceki akşam Aya İrini Kilisesi’nde yapıldı. Paşabahçe’nin özel tasarım ürünlerinin yer aldığı serginin açılış kokteyline birçok ünlü isim katıldı. Davetliler arasında Belkıs-Erdal Aksoy çifti de vardı. Geçen hafta oğlu Batu Aksoy ve kızı Banu Tarakçıoğlu ile birlikte girdiği ihaleye, 2 milyar doların üzerinde bir fiyat veren Turcas Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Aksoy, keyifli haliyle dikkat çekti.

Ayrılık acısı çekmedi

Cahide, önceki gece "Absolut Ice Bar Party"ye ev sahipliği yaptı. Bu partiye katılanlar arasında Güzide Duran da vardı. Sevgilisi Moris Kohen’den ayrıldıktan sonra Adnan Aksoy’la flört etmeye başlayan Duran, birkaç gün önce Aksoy’la da yollarını ayırdığı için partiye tek başına gelmişti. İçeride buluştuğu arkadaş grubuyla geç saatlere kadar eğlenen ünlü mankenin keyfi, yaşadığı ayrılığa rağmen yerinde görünüyordu.

Sportmen adam

Ali Karacan’a önceki akşam sevgilisi Iryna Zdorsky’yle katıldığı GAP partisinde rastladım. Eyüp Santral’daki partiye Nike ayakkabıları, jean pantolonu ve kapüşonlu sweetshirt’üyle katılan Karacan, sportif şıklığın en iyi örneklerinden birini verdi o gece...

Boşanma haberleri asılsız

Füsun-Süleyman Kosif çiftinin boşandığı yönündeki haberler, geçtiğimiz aylarda kulaktan kulağa yayılmıştı. Eski manken Serap Poyraz’la uzun zamandır birlikte yaşadığı ve Kanyon’da yine Poyraz’la birlikte oturmak içi ev satın aldığı konuşulan Süleyman Kosif’in, sevgilisiyle Mikonos tatiline çıktığı bile iddia edilmişti. Kosif çiftine önceki gün Esma Sultan Yalısı’nda rastladım. Hiç de boşanacakmış gibi bir halleri yoktu! Saç rengini değiştiren, göz altı torbalarını aldırıp yüzünü gerdiren ve neredeyse 10 yaş gençleşen Füsun Hanım, dedikoduların gerçeği yansıtmadığını kanıtladı.

Eltilerin dayanışması

Emel Acar, üç ay önce doğum yapan eltisi Hande Demir’i fazla kilolarından kurtulması için geçtiğimiz günlerde kendi diyetisyenine götürmüş. Doğum sonrası aldığı kiloları verememekten yakınan Hande Hanım, uyguladığı diyet ve girdiği kontür makinesi sayesinde iki haftada belirgin şekilde incelmiş. Demir, yeniden forma girmesine yardım eden Acar’a müteşekkir olduğunu söylüyormuş.
X
YAZARIN DİĞER YAZILARI