Ege Haberleri

EGE

  Pegasus İzmir’i uçuruyor

  Hürriyet Haber
  08 Ocak 2015 - 13:57Son Güncelleme : 08 Ocak 2015 - 13:57

  Pegasus Hava Yolları, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan gerçekleştirdiği direkt uçuşlar ile İzmir’i yurt içinde ve yurt dışında toplam 27 noktaya bağlıyor.

  Pegasus Havayolları İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan yurt içinde Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hatay, İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Kayseri, Mardin, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon olmak üzere 15 noktaya, yurt dışında ise Amsterdam, Atina, Basel, Berlin, Brüksel, Dusseldorf, Köln, Kuzey Kıbrıs, Londra, Nurnberg, Stuttgart ve Viyana olmak üzere 12 noktaya direkt uçuş yapıyor.

  Pegasus İzmir’i uçuruyor

  Pegasus’un her ayın ilk Perşembe günü düzenlediği "Uç Uç Günleri" kampanyası 2015’te de devam ediyor. 2015 seyahat planlarını İzmir üzerinden yapan tüm Pegasus Plus üyeleri yurt içinde 15 noktaya yüzde 50 indirimli uçma fırsatı yakalıyor. Kampanya, 8-9 Ocak tarihleri arasında www.flypgs.com web adresi üzerinden alınan, 2 Şubat - 20 Nisan tarihleri arasında Salı-Çarşamba günleri gerçekleşen yurt içi uçuşlar için geçerli olup yurt genelinde tüm Pegasus Plus üyesi misafirler yararlanabiliyor.

  Pegasus yolcuları İzmir’den en çok İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na uçmayı tercih ediyor. İzmir’den yurt içinde en çok tercih edilen diğer uçuşlar Ankara ve Adana’ya gerçekleşiyor. Pegasus’un İzmir’den gerçekleşen yurt dışı seferleri arasında ise en çok Kuzey Kıbrıs ilgi görüyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı