BİLECİK HABERLERİ

Pazaryeri'nde "Her ay bir konu bir konuk" semineri

AA / İbrahim Öztosun
25.02.2016 - 08:37Son Güncelleme :
AA / İbrahim Öztosun

BİLECİK (AA) - Pazaryeri İlçe Müftülüğünce kurslarda eğitim gören bayanlara yönelik "Her ay bir konu bir konuk" semineri düzenledi.

İlçe Müftülüğünce, Belediye Kültür Merkezi Pazarlı Bey Salonu'nda, Diyanet İşleri Başkanlığının Kuran kurslarında eğitim gören öğrenciler için bireysel, dini ve toplumsal gelişmelerine katkı sağlamak amacıyla başlattığı proje kapsamında, Pazaryeri Sağlık Grup Başkanı Emel Aydın, seminer verdi.

Aydın, ergenlik dönemi, kimlik bunalımı, menopoz ile ilgili çözüm yöntemleri konularıyla kene ile bulaşan kırım kanamalı kongo hastalıkları hakkında bilgi vererek, tedavi yöntemlerini anlattı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bilecik haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bilecik ilinden Pazaryeri'nde "Her ay bir konu bir konuk" semineri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 08 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Pazaryeri'nde "Her ay bir konu bir konuk" semineri haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı