Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Pazartesi imza için geliyor

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Gökhan Töre’nin pazartesi günü görüşmek için İstanbul’a geleceğini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

SİYAH beyazlı ekip, transfer listesine aldığı oyuncularla temasa geçti ve ilk olarak Gökhan Töre’yi imza attırmak için İstanbul’a getiriyor.
Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, futbol komitesinden Ahmet Kavalcı ve Deniz Atalay ile futbol genel direktörü Önder Özen’in oluşturduğu listeyi ele almaya başladıklarını kaydetti. Çebi, bu doğrultuda Galatasaray ve Fener-bahçe’nin de ısrarla peşinde olduğu Rubin Kazanlı futbolcu Gökhan Töre ile pazartesi günü bir araya geleceklerini açıkladı.

‘YENİ HOCA HAFTAYA AÇIKLANIR’

çebİ, “Gökhan Töre uzun süredir takip ettiğimiz oyuncuların başında geliyor. Pazartesi günü Türkiye’ye gelecek. Yüz yüze bir görüşme gerçekleştireceğiz. Yapılan görüşmenin ardından karar vereceğiz. Onun şartlarını konuşup değerlendirme yapacağız. Bu arada dünyaca ünlü iki oyuncu ile de temaslarımız sürüyor. Beşiktaş’ın teknik patronu da pazartesi gününden itibaren açıklanır. Çünkü biz oyuncu alımını ve teknik adam arayışını kongre sonrasına bırakırsak ortada bir şey kalmaz. Kimse merak etmesin. Kulübümüzün ihtiyacı olan isimleri kazandırıyoruz” şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz