« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Pazarlık İstanbul'da

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Serdar Bilgili ve Fadıl Akgündüz ile masaya oturacaklar

Antalyaspor Başkanı Bekir Kumbul, yarın İstanbul'da Beşiktaşlı Atilla, Bayram ve Murat ile Diyarbakır'da kiralık oynayan Jetpa'nın futbolcuları Hakikat, Cevat ve Armağan için pazarlık yapacak.

Liste cebinde Antalyaspor Başkanı Bekir Kumbul, yeni sezon için ilk resmi transfer harekatını yarın İstanbul'da yapacak. Kumbul, mali sorumlu yönetici Mahmut Akkaş ile birlikte gideceği İstanbul'da, Beşiktaş Başkanı Serdar Bilgili ve Jetpa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fadıl Akgündüz ile görüşecek, daha sonra da Mustafa'nın Bakırköy'deki düğün törenine katılacak. Kumbul'un cebindeki listede Beşiktaş ve Diyarbakır'da forma giyen 6 futbolcunun ismi var.

İlk pazarlık Kumbul, yarın İstanbul'da ilk olarak Beşiktaş Başkanı Serdar Bilgili ile bir araya gelecek ve Teknik Direktör Metin Ünal'ın istediği Bayram, Atilla ve Murat için pazarlık yapacak. Daha sonra da Antalyaspor A.Ş.'nin en büyük ortaklarından Jetpa Holding'in patronu Fadıl Akgündüz ile görüşecek. Kumbul, Akgündüz ile yapacağı görüşmede ise Diyarbakırspor'da kiralık olarak forma giyen Jetpa'nın futbolcuları Hakikat, Cevat ve Armağan'ı isteyecek.

Ünal izleyecek Ancak Kumbul ve Akgündüz anlaşsa bile Hakikat, Cevat ve Armağan için son sözü Teknik Direktör Metin Ünal söyleyecek. Ünal, Diyarbakırspor'un Antalya'da oynayacağı Play-Off maçlarında bu futbolcuları izledikten sonra kararını verecek. Akgündüz, dün kendisini telefonla arayan Kumbul'a ‘‘Bu 3 futbolcumuza başka kulüpler de talip, ama bizim için ortağı olduğumuz Antalyaspor öncelik taşır’’ diyerek yarınki görüşme öncesi olumlu yaklaşım gösterdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler