KAHRAMANMARAŞ HABERLERİ

Pazarcık'ta yeni otobüs durakları ve çeşmeler

DHA
31.03.2016 - 12:17Son Güncelleme :
DHA

PAZARCIK (Kahramanmaraş), (DHA)- KAHRAMANMARAŞ’ın Pazarcık İlçesi’nde, belediye tarafından bazı mahallelerde çeşme ve otobüs durakları yapıldı.

Vatandaşlardan gelen talepler üzerine Yukarı Pazarcık Mahallesi’ndeki otobüs durakları yenilendi. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin destekleri ile imal edilen durakların mahallere montajı yapıldı. Öte yandan belediye ekipleri bazı bölgelere de vatandaşların yararlanması amacıyla çeşmeler yaptı.

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, vatandaşların taleplerini değerlendirdiklerini belirterek, "Vatandaşlar otobüs beklerken daha güvenli bir ortamda bulunsun, yağmurdan, güneşten korunsun ve yorulduğunda oturabilsin diye yeni mahallelerimizdeki atıl duruma gelen otobüs duraklarını yeniliyoruz. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemizin destekleri ile yapılan otobüs duraklarının mahallelere montajı da yapıldı. Vatandaşlarımızın taleplerini karşılarken elimizdeki imkanları kullanarak geri dönüşüme katkıda bulunmak da bu çalışmamızın diğer artı yanını oluşturuyor. Belediyemiz ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılan çalışmaların mahallelerde yaşayan vatandaşların takdirini kazanması da bizleri mutlu ediyor" dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kahramanmaraş haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kahramanmaraş ilinden Pazarcık'ta yeni otobüs durakları ve çeşmeler hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 12 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Pazarcık'ta yeni otobüs durakları ve çeşmeler haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı