DENİZLİ HABERLERİ

PAÜ’lü Öğrenciler Mezun Olmadan İş Bulacak

IHA
20.10.2015 - 12:18Son Güncelleme :

PAÜ ÖĞRENCİLERİ MEZUN OLMADAN İŞ BULABİLECEK

IHA

Pamukkale Üniversitesi öğrencileri, DTO, DSO ve DENİB arasında yapılan protokolle bu odalara bağlı işletmelerde bir dönem süreyle çalışma fırsatı bulacak ve iş deneyimi kazanacak.
Pamukkale Üniversitesi Honaz Meslek Yüksekokulu’nda eğitim-öğretim gören öğrenciler Denizli Sanayi Odası, Denizli Ticaret Odası ve Denizli İhracatçılar Birliği’ne bağlı işletmelerde bir dönem süreyle pratik eğitim gerçekleştirecek.
Üniversite-sanayi işbirliği çerçevesinde düzenlenen toplantıda Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Denizli Ticaret Odası Başkanı Necdet Özer ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman Kocasert Teknokent’te bir araya geldi. Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, Honaz Meslek Yüksekokulu’nun Organize Sanayi Bölgesi’ne yakın bir yerde olduğunu ve yakın bir gelecekte Teknokent’in de hangarlar ve işliklerinin bu bölgede kurulacağını söyledi. Bunun aynı zamanda üniversitedeki eğitim politikalarını da yakından etkileyeceğini ifade eden Bağcı, bu protokolle üniversite-sanayi işbirliği ile eğitim sisteminin karşılıklı sinerji etkisi yaratacağını kaydetti. Konuşmaların ardından protokol imzalandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden PAÜ’lü Öğrenciler Mezun Olmadan İş Bulacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Ekim 2015 tarihinde saat 12 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça PAÜ’lü Öğrenciler Mezun Olmadan İş Bulacak haberi güncellenecektir.

DENİZLİ NAMAZ VAKİTLERİ

19 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  06:24
 • Guneş
  08:08
 • Öğle
  13:11
 • İkindi
  15:40
 • Akşam
  17:55
 • Yatsı
  19:27
Sayfa Başı