"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Patronlar jüri koltuğunda

İş dünyasının başarılı işkadınlarından Demet Sabancı Çetindoğan, mucit avına çıkıyor.

MCD, Oflaz Medya Grup işbirliği ve Samsung sponsorluğunda “Geleceğin Mucitleri” adlı bir bilim yarışması düzenleniyor. Yarışmanın jüri koltuğunda Yaratıcı Çocuklar Derneği’nin de kurucusu olan Demet Sabancı Çetindoğan ile Esra Oflaz Güvenkaya ve Didem Çapa oturacak. Yarışma, çocuklara hayal güçlerini kullanarak, yaratıcılıklarını açığa çıkarmaları için fırsat verecek. Jüri yayınlamaya değer görülen 30 projeyi belirledikten sonra www.dailymotion.com.tr’ye yüklenen ve halk oylamasıyla seçilen 5 proje sahibine ödül verilecek.

Bitpazarına nur yağdı

Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, iş hayatından emekli olduktan sonra Nazenin 4 adlı teknesiyle dünya turuna çıkmıştı. Sıkı bir antika koleksiyoncusu da olan Koç, önceki gün tatil yaptığı Alaçatı’da görüntülendi. Koç, Alaçatı sokaklarında gezerken Antikacı Hasan Özkan’ın tezgahındaki antika değeri olan eşyaları inceledi. Koç kendisini görüntüleyenlere “Yakışıklı çıkmazsa çekmeyin” diyerek takıldı.

Gazino Geceleri

İstanbul’un şaşalı gazino eğlenceleri KüçükÇiftlik Park’ın 9D projesi kapsamında düzenlediği KüçükÇiftlik Gazinosu ile geri geliyor! Bu akşam Bülent Ersoy’un açılışını yapacağı KüçükÇiftlik Park Gazino Geceleri’nde, 19 Eylül Perşembe akşamı Seren Serengil ve Fedon, 3 Ekim Perşembe akşamı Selami Şahin ve Yeliz, 9 Ekim Çarşamba akşamı ise Hülya Avşar ve Fettah Can sahne alacak.

HITT STAR başlıyor!

Asmalımescit’teki Hitt Pera’da bu akşam ünlü radyocu Yasemin Şefik’le ‘perşembe partileri’ start alıyor. İşletmeciliğini Eray Kılıç’ın yaptığı Hitt Pera’da her perşembe DJ kabinine geçecek olan Şefik, aynı zamanda her hafta bir ünlüyle partiyi renklendirecek. Bu haftanın ‘Hitt Star’ konuğu ise Ayşe Özyılmazel olacak.

X