"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Patronlar Galatasaray için buluştu

İş dünyasının patronları, Galatasaray’ın Real Madrid’i 3-2 yendiği UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanş maçını tribünden izledi.

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, TT Arena’daki locasında iş dünyasının ünlü isimlerini ağırladı. Locada maçı heyecanla izleyenler arasında Hüseyin Bayraktar, İnan Kıraç, Ali Altınbaş ve Selahattin Ayan da vardı. Beşiktaş taraftarı olan Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç da karşılaşmayı Tahire Demircan’la birlikte izledi.

YÖNETİCİLER GS ADASI’NDA BULUŞTU

Maç öncesinde ise iki takımın yöneticileri Kuruçeşme’deki SuAda’da (GS Adası) bir araya geldi. Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’ın ev sahipliği yaptığı davete Real Madrid Başkanı Florentino Perez’in yanı sıra iki takımın yöneticileriyle UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik katıldı. G Balık Restoran’da gerçekleşen davette SuAda’nın işletmecisi Memet Koçarslan da başkanlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Babasının oğlu

İş hayatındaki başarılarının yanı sıra ilişkileriyle de adından söz ettiren işadamı Ali Ağaoğlu’nun oğlu Alican Ağaoğlu, çapkınlıkta babasını aratmıyor! ‘Küçük ağa’yı önceki gece Nişantaşı’ndaki Sess Bar’da gördüm. Kız arkadaşıyla keyifli bir gece geçiren Ağaoğlu, çıkışta objektifler karşısında hayli rahattı. Ancak kız arkadaşı patlayan flaşlarla panikledi. Ağaoğlu, koruması aracılığıyla gazetecilerden “abartılı şeyler yazmamalarını” rica etti.

Yeni showroom yeni koleksiyon

İş dünyasındaki başarılı kariyerini bırakıp tasarımcılığa soyunan Günsel Ülkü, “L’Atelier d’Existence” adını verdiği markası için Nişantaşı’nda showroom açtı. Tasarımları başta İtalya olmak üzere pek çok Avrupa ülkesi ile Ortadoğu’da satılan Ülkü, showroom’un açılışında yeni koleksiyonunu da tanıttı. Açılış davetine iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Ekonomi ve moda

Marmara Grubu Vakfı’nın  İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin desteğiyle düzenlediği 16. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne geçtiğimiz gün Ritz Carlton Otel ev sahipliği yaptı. 50’yi aşkın ülkeden gelen cumhurbaşkanı, başbakan, bakanın yanı sıra çok sayıda temsilcinin katıldığı zirvede modacı Gül Ağış da “Kapalıçarşı” konseptli defilesini sergiledi.

 

X